Tüm Sosyal Hesaplar İçin / For All Social Accounts: 

Kendini anlatmak ve hele de çok yönlü biriysen bu satırlarda özetlemek çok zor tabi. Elektrik-Elektronik mühendisiyim. Doğal olarak teknoloji ile yakın bir ilgim var.

Diğer yandan kendimi bildiğimden beri müzikle ilgileniyorum. Hayatımın bir döneminde okul ve işimin yanısıra bazı dönemlerinde ise tamamen şarkı söyledim. Şarkı sözleri yazdım, bir bölümü şarkı olarak yayınlandı. DJ lik yaptım, hala piyano ve müzik armonisi ve bilgisayarda müzik konuları ile ilgileniyorum.

Orta düzey yöneticiyim, epeyi planlı ve koşturmalı bir hayatım var. İngilizce biliyorum ve unutmamak için sürekli çalışıyorum. Mütemadiyen Almanca öğrenip unutuyorum. Dil maalesef nankör.

Psikoloji ile ilgiliyim, bu ilgim 5 yıl önce başladığım ve hayatımın parçası haline gelen psikoterapi seansları ile özel bir ilgi alanı haline geldi. Kendimi ve insan davranışlarını çok düşünüyorum, gözlemliyorum. Bu aralar bunları yazmaya yönlendirmeye çalışıyorum.

Zaman içinde buradaki ben özetini daha doğru bir hale getirebilmeyi umuyorum. Ziyaretiniz için özellikle teşekkür etmek isterim.·

Connect with Hakan Bahadır